Aktuálně

  • 24. 9. jsem byla hostem v disusním pořadu na Svobodném vysílači. Poslechněte si se mnou rozhovor, který spustíte zde.
  • 23. 9. byla spuštěna www.volebnikalkulacka.cz Zjistěte, zda máte podobný pohled na politiku jako já.
  • 20. 9. pro Český rozhlas jsem natočila volební vizitku. Poslechněte si mé odpovědi zde.
  • 17. 9. šel do tisku můj volební leták. Podívat se na něj můžete zde. Líbí se Vám?

Můj život, mé postoje

Je mi 63 let. Mám dva dospělé syny a jednoho vnuka. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze. V současné době jsem předsedkyní spolku Jihočeská RŮŽE, který se zabývá sociálně právním poradenstvím a péčí o matky s dětmi (Krizové centrum pro matku a dítě v Kostelci, Hluboká nad Vltavou). Mé kolegyně říkají, že moje sociální empatie je hnacím motorem při mé a jejich práci.

Od roku 1989 se angažuji ve veřejném životě. 12 let jsem byla zvolena zastupitelkou města České Budějovice, 10 let jsem pracovala jako asistentka poslance a ministra školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Eduarda Zemana. Aktivně jsem se angažovala v podpoře kandidatury prezidenta Miloše Zemana v obou volebních obdobích. Měla jsem unikátní možnost s ním osobně spolupracovat.

V současné době se snažím občanskou angažovaností a kritickým postojem ke společenským nešvarům a k neschopnosti politiků na všech úrovních přesvědčit občany a občanky, že není třeba vše vzdávat, být apatický, a že za situaci v naší krásné zemi je zodpovědný každý z nás.

Lidskost a ohleduplnost
proti sobectví a netečnosti

Neměním své názory a postoje. Nesnáším přetvářku, lži a zbabělost. Mám ráda přímé a otevřené lidi, nebojím se kritiky vlastní osoby. Nehodlám vykonávat funkci senátora povrchně a hloupě. Zůstanu dál s občany a občankami města České Budějovice a Jihočeského kraje.

KONTAKTUJTE NÁS

Nahoru